Własna aplikacja internetowa czy gotowiec ?

Często podczas gdy rozwija się nasza firma dochodzimy do wniosku, że przydałabym nam się aplikacja, w której to nasze oddziały mogłyby nieprzerwanie pracować i wymieniać ze sobą informacje.

Wtedy mamy dwie możliwości albo zgłosić się do firmy która posiada usługę projektowanie aplikacji internetowych, albo kupić jakąś z dostępnych na rynku. Co zatem lepsze ? Otóż najprościej i najszybciej jest kupić istniejącą już aplikację i wdrożyć ją w swojej firmie. Niestety bardzo szybko może się okazać, że nasze oczekiwania znacznie przerastają możliwości tejże aplikacji i aby ją rozbudować musimy zamówić kolejne moduły, które są dodatkowo płatne.

Lepszym rozwiązaniem jest zamówienie takiej aplikacji jaką właśnie potrzebujemy. Specjalistyczna firma zaprojektuje ją specjalnie dla nas i wykona, a my dzięki temu będziemy posiadali takie narzędzie pracy jakie chcieliśmy mieć, oprócz tego takie aplikacje niejednokrotnie bywają tańsze niż te dostępne na rynku, a ich rozbudowa o kolejne ewentualne moduły jest o wiele szybsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI