Tworzenie aplikacji internetowych pod przeglądarkę

Częstym błędem popełnianym przez osoby rozpoczynające swoją przygodę z tworzeniem aplikacjo webowych jest pisanie ich stricte pod jedną przeglądarkę, którą najczęściej jest Internet Explorer. Bardzo często dzieje się tak z powodu, iż w zasadzie każda osoba korzystająca z Microsoft Windows obojętnie której wersji posiada takową przeglądarkę internetową. Jeżeli zabieramy się za tworzenie aplikacji internetowej musimy zdać sobie z tego sprawę, że pomimo, iż każdy posiada Internet Explorer to używa go zaledwie garstka ludzi. Dodatkowo jeżeli chcemy stworzyć bezpieczną aplikację, to niech ona działa na przeglądarce, która ma mniej błędów niż popularny IE.

Inną wadą tej przeglądarki jest fakt, że działa wolno, długo się uruchamia, mając nowy komputer tego nie zauważymy, ale jeżeli z naszej aplikacji będzie korzystała firma, to gwarantuje Wam, że oni nie zakupią nowych komputerów z powodu aplikacji, a wtedy użytkownik, który ma wolniejszy komputer staje się zarazem mniej wydajny, a to wszystko przez to, że program mu wolno działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI