Praca w software house

Jeżeli szukaliście kiedyś pracy w firmach zajmujących się pisaniem i tworzeniem oprogramowania dla firm to zapewne wiecie jak trudno dostać tam pracę.

Software house, nie może sobie pozwolić na błędy, dlatego też dostanie pracy w takiej firmie do łatwych nie należy. Mało tego że powinniśmy posiadać odpowiednie wykształcenie kierunkowe, w tym wypadku informatyka, dodatkowo musimy mieć czym się pochwalić, czyli zanim zaczniemy się starać o taką pracę dobrze by było mieć już napisane jakieś aplikacje i chociażby udostępnić je w sieci, aby nasze nazwisko było choć trochę znane z dobrej strony.

Jeżeli tworzyliście już jakieś oprogramowanie dla firmy, weźcie koniecznie referencje (oczywiście jeżeli będą dobre). Dopiero posiadając takie umiejętności możemy myśleć o takiej pracy. Dlaczego tak trudno się dostać do tej pracy, z tego względu, że takie firmy nie mają czasu na naprawianie błędów, każdy nasz dzień stracony na robieniu poprawek sprzedanego towaru to spore straty dla samej firmy. Jak również narażenie na szwank jej dobrego wizerunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI