Od czego zacząć projektowanie aplikacji cz.2

Jeżeli wykonaliśmy zadania z części pierwszej, to jesteśmy na etapie zastanawiania się czy nasza aplikacja internetowa będzie darmową czy płatną.

Jeżeli zdecydujemy, że będzie ona darmowa, to koniecznie zaplanujmy miejsce na wyświetlanie reklam w niej, chociaż w ten sposób zwróci nam się trud włożony w tworzenie i projektowanie aplikacji internetowych.

Jeżeli nasza aplikacja zdobędzie swoje grono zwolenników, znajdą się również osoby zamieszczające w niej reklamy. Jeśli zechcemy od razu sprzedawać naszą aplikację to pomińmy miejsce na reklamę. Zaplanujmy dokładnie gdzie znajdzie się menu, gdzie odpowiednie zakładki dostosowane do naszych potrzeb. Kiedy ukończymy i ten etap prac możemy przystąpić do kodowania, które bez wątpienia zajmie nam więcej czasu niż projektowanie.

Pamiętajmy aby zawsze sprawdzić poprawność działania danej funkcji na wszelkie możliwe sposoby, aby później gdy będzie korzystał z niej użytkownik, nie trafił na błędy, których my nie zauważyliśmy i zepsuje nam to opinię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI