Od czego zacząć projektowanie aplikacji cz.1

Jeżeli aplikację wykonujemy nie na zlecenie, a jedynie sądzimy, że danej grupie ludzi takowa może się przydać i będziemy chcieli ją sprzedać w późniejszym okresie to postępujmy w następującej kolejności. Jak więc zacząć projektowanie aplikacji internetowych ? Na początek weźmy kartkę, ołówek i wypiszmy wszystkie cech jakie ma posiadać nasza aplikacja. Pamiętajmy, że jeżeli teraz dobrze to określimy, w późniejszych etapach będzie nam o wiele łatwiej. Opiszmy sobie w jaki sposób aplikacja ma reagować na dane zachowanie użytkownika, w jaki sposób będziemy dodawać użytkowników czy nawet rangi jakie będą mieli użytkownicy, bo wiadomo, że nie wszyscy powinni mieć najwyższą.

Kiedy zrobimy już szczegółowy plan naszej aplikacji i opiszemy dokładnie zasady działania tejże aplikacji możemy przystąpić do zrobienia zarysu w jaki sposób będzie wyglądała aplikacja, tutaj dobrze przemyślmy strategię, czy nasza aplikacja będzie dostępna za darmo dla grona społeczności internetowej, czy też będziemy chcieli na niej zarabiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI