Jak założyć portal społecznościowy ?

Aby założyć portal społecznościowy, pierwszą rzeczą jaką musimy wiedzieć to jaką społeczność chcemy skupić na naszym portalu, jeżeli podejmiemy już decyzję powinniśmy zastanowić się na oprogramowaniem, darmowe czy płatne.

Jeżeli wybieramy darmowe to najczęściej chcemy tylko spróbować jak to jest i czy ktoś będzie się rejestrował, najczęściej jednak okazuje się, że portal w sieci jest już dostępny od roku, a użytkowników jak na lekarstwo.

Jeżeli natomiast od razu wiemy, ze chcemy stworzyć coś co będzie przynosiło nam dochody, to powinniśmy udać się do software house czyli firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania i zamówić takowy portal, wtedy zostanie on tak przygotowany aby był inny od wszystkich i sam ten fakt już będzie przyciągał na niego ludzi, dodatkowo dostaniemy cały zestaw aplikacji jaki kiedyś być może będziemy chcieli wprowadzić w naszym portalu, i oczywiście będziemy jeszcze więcej zarabiać na tym, bo przecież takie było nasze wyjściowe założenie, zarabianie, a nie tylko posiadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI